Teknik Servis için Profesyonel Destek

Birçok işletmenin daha çok depo alanında kullandığı ve istiflemeyi daha düzenli hale getirmeyi amaçladığı özel metal materyallere raf sistemi denmektedir. Bu sistemlerin amacı ise aynı tür ürünleri yahut araçları üst üste düzenli olarak yerleştirmektir. Raf Sistemleriise bu konuda en iyi ürünleri müşterilerine sağlamaktadır. Raf Sistemleri Raf sistemlerinin amaçları oldukça basittir. Üst üste yerleştirilebildikleri için hacim olarak size daha fazla depolama alanı sunar. Raf Sistemleridepo alanınıza uygun projelendirme yaparak raf sistemlerinizi en iyi hale getirir. Üretilen raf sistemleriyle alanınızdan maksimum tasarrufu sağlarken depolama yapacağınız ürün miktarını da arttırmış olacaksınız. Raf Sistemlerikullanmanın bir diğer avantajı ise çalışma alanınızı düzenli hale getirebilmektir. Bu durum hem çalışan kişiler için yararlı olmaktadır hem de depolama alanı genişliği sayesinde firma için faydalı olmaktadır. Hatta bu sayede ürünlerinize ulaşmak daha kolay olacak ve ürünlerinizin denetimi daha rahat yapacaksınız. Ayrıca firmamızın kaliteli ve sağlam raf sistemlerini kullanarak iş yerinde yaşanacak kazaları minimuma indirebilirsiniz. Raf Sistemleritercihi ile siz de bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Mail Ya da Bizi Hemen Arayın.0539 361 12 88

Hizmetlerimiz ;

Firmamızın Hizmetleri Arasında yer Alan Hizmetlerimiz Raf Sistemleri, Olarak Raf Sistemleri Hizmeti veriyoruz.Raf Sistemleri alanında deneyimli ve Sertifikalı Ekiplerden oluşmaktadır.

Yasal Bilgi ;

" tekinraf.com web sitesinde adı geçen Ticari markaların ve ürünlerin logo ve fotoğrafları mülkiyeti sahiplerine aittir. tekinraf.com bu markalara ve ürünlerine Raf Sistemleri hizmeti vermektedir. Herhangi bir markanın ve ya modelin ResmiRaf Sistemlerii ve Bayiisi degildir. "

Nasıl Çalışıyoruz?

Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Whatsapp veya telefon ile iletişim kurarak kayıt alıyoruz. Randevunuz oluşturulduktan sonra gün içerisinde veya en geç ertesi gün adresinize geliyoruz. Raf Sistemleri için Personel adresinize gelmeden 30 dakika öncesinden sizi bilgilendirerek müsait durumunuza göre geçiş sağlamaktadır.

İşlem süreci;

İşlemleriniz bittikten sonra servis sonu değiştirilen parça veya parçalar 1 yıl süre ile garanti kapsamına alınır ve yapılan tüm işlemlerde bilgilendirme ve garanti fişi whatsapp veya E-posta yolu ile siz değerli müşterilerimize iletilir. Raf Sistemleri Servisinden haftanın 7 günü servis hizmeti alabilirsiniz. Tüm marka ve model arızalı kombiler için servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Gerek duyulduğu taktirde kombiniz veya kombi parçanız ekip arkadaşlarımız tarafından atölyemize getirilir. Cihaz atölyede işlem görürken tarafınıza bilgilendirme yapılır ve onarımı sağlanır.